• bioquantcouple
  • Test

    Bioquant NS

Najčitanejšie články

Na články má autorské práva p. Ing. František Kokoš, ktorý sa ako prvý na Slovensku začal venovať laserovému ožarovaniu krvi.

Zúčastňuje sa všetkých laserových kongresov a v roku 2011 bol pozvaný ako rečník do Gottingenu a Helsiniek, aby uviedol BIOquant®, laserové ožarovanie krvi.

Upozornenie

Informácie majú informačný charakter, cieľom je, aby viedli k pochopeniu základných princípov fungovania fototerapií a ako funguje laserové ožarovanie krvi pri rozličných ochoreniach. Nesmú byť používané na indikovanie rôznych prípravkov a pomôcok v rozpore s návodmi k uvedeným výrobkom definovaných výrobcami.

Kúpiť v našom eshope

detoxikcia tela

BIOquant® a detoxikácia

Mnohí užívatelia BIOquantu® zažili na vlastnej koži, čo sa stane, ak sa nedodrží adaptácia na BIOquant®. Začnú ho používať príliš rýchlo, lebo si myslia, že to nefunguje, alebo si myslia, že sú zdraví, a potom sú prekvapení. Sú aj takí, ktorí začali hneď s intenzitou 2x5mW denne a potom sa zľakli.

Viac info

antikoagulan lieba

Antikoagulačná liečba

Laserové ožarovanie krvi má svoje kontraindikácie. Osobitne upozorňujeme, že kontraindikáciou je aj používanie liekov, ktoré spôsobujú fotocitlivosť. Taktiež hemolytická anémia je v niektorých svetových zdrojoch kontraindikáciou k laserovému ožarovaniu krvi.

Viac info

srdcovocievne ochorenia

BIOquant® a srdcovocievne ochorenia

Srdcovocievne ochorenia sú označované ako civilizačné ochorenia, čo znamená, že sú to choroby životného štýlu. Je iróniou, že v krajinách, kde ľudia hladujú, majú najnižší výskyt srdcovocievnych ochorení.

Viac info

kandida2

Kvasinky a mykoplazma, ulcerózne rany

V nasledujúcom článku sa snažíme poskytnúť fakty a rady, ako na rôzne zdravotné problémy. Pokiaľ Váš stav je závažný, vyhľadajte svojho lekára. Nenahrádzame odbornú lekársku pomoc.

Viac info

enzmy

Enzýmy

Enzýmy sú látky, ktoré urýchľujú metabolické reakcie a štiepia iné látky. Procesy vďaka enzýmom bežia rýchlejšie a efektívnejšie, s menším množstvom aktivačnej energie.

Viac info

zdravie

Jednoduchý návod ku zdraviu

BIOquant® a ZAC sú lasery na ožarovanie krvi. Zlepšujú vlastnosti krvi a krv je zrkadlom zdravia. Zlepšením vlastností krvi sa zlepšuje mikrocirkulácia a mikrocirkulácia je druhé srdce. Zlá mikrocirkulácia preťažuje srdce.

Viac info

slim shape2

Chudnutie

Informácie, ktoré sa dozviete u nás, nenahrádzajú lekársku liečbu. Ak ste chorí, alebo pociťujete závažnejšie problémy, vyhľadajte lekára.

Viac info

0001

Mladosť a krása

Na stránkach nášho eshopu nájdete okrem iného aj žehličky na pleť. Pri kúpe žehličky sa snažíme prediskutovať jej účinky do detailov. Stalo sa nám, že pri kúpe žehličky, po oboznámení sa s jej účinkami, sa zákazníčka rozhodla aj pre detoxikáciu s BIOquantom®.

Viac info

toxiny v tele

Procesy

Ako to v nás vlastne funguje. Starostlivosť o procesy získavania energie a odstraňovania odpadov.

Viac info

voda

Voda, kyseliny, zásady, pH, ORP

Voda je najfantastickejší materiál na tejto planéte. Pokrýva zhruba toľko percent povrchu zeme, koľko jej máme aj v tele. Jej vzorec je H2O. Kyslík je v spojení s vodíkom silnejší a tak si priťahuje elektróny viac k sebe. Preto má znamienko mínus a na vodíkoch je znamienko plus. To spôsobuje viacero zvláštnych vlastností vody.

Viac info

cievny systm krv

O krvi, ako ste o nej nepočuli

Krv je zrkadlo zdravia. Mikrocirkulácia je druhé srdce.

Viac info

Surprising Risks for Alzheimers and Dementia 722x406

Mozog ako ste o ňom ešte nepočuli

Mozog je naše "ja" - riadiace centrum celého tela. Váš životný štýl ovplyvňuje to, či dostanete porážku, Alzheimerovu chorobu (ďalej len ,,Alzheimer,,) alebo Parkinsonovu chorobu (ďalej len ,,Parkinson,,). Žite...

Viac info