• bioquantcouple
 • Test

  Bioquant NS

Postup ku zdraviu

Postup ku zdraviu nemusí byť zložitý

zdravá rodina Počas skúmania zdravotného stavu ľudí analýzou kvapky krvi na mikroskope - suchej a živej kvapky krvi - počas niekoľkých rokov analýz sme došli k jednoznačnému záveru: "Prevažná väčšina ľudí pri analýze živej krvi je prekyslená alebo trpí oxidačným stresom."  Takmer všetci prekyslení trpia súčasne oxidačným stresom. Silnejší oxidačný stres sa prejavuje, ak do toho vstupujú aj rôzne mikroorganizmy ako kvasinky, baktérie, vírusy a mykoplazmy. Detekuje sa to predovšetkým na analýze suchej krvi. Biele praskliny ako slnečné lúče hovoria o tom, že človek metabolizuje vlastné kosti. Biele a svetlé fľaky v suchej krvi sú oxidizované krvné proteíny, ktoré sú postihnuté voľnoradikálovými formami kyslíka. Ľudia majúci acidobázickú rovnováhu majú perfektnú suchú krv.

Ponúkame vám jednoduchý návod, ako zlepšiť stav svojho zdravia.

Všetko, čo tu predstavujeme, nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť. Ak máte závažné problémy, vyhľadajte svojho lekára.

autizmus u detiUvedený postup funguje aj u autistických detí, nastáva zníženie hladiny neurotoxínov a deti sa pred očami menia v správaní, pretože ich hlavným problémom je zlý stav krvi (analýza  krvi na mikroskope) a zlý stav tráviaceho systému, poprípade im škodia aj mikroorganizmy v tele (kandida, mykoplazma,...). Celkovo hodnotiac, stav u týchto detí je horší než u človeka so srdcovocievnymi diagnózami vo veku 60 rokov. Preto dole uvedený postup funguje a prináša výrazné zlepšenia stavu týchto detí. Do tejto kategórie častokrát patria aj deti s mozgovou obrnou.

Alkalizujte sa

 • Ráno ako vstanete, odmerajte si pH ranného moču. Lakmusové papieriky si kúpte v lekárni. Ukáže vám to, či ste silne kyslý, kyslý, neutrálny alebo zásaditý. pH nad 7 je dobré, nad 7,5 ešte lepšie. Podľa toho si naordinujte alkalizáciu a vypijte prvý liter vody hneď ráno, alebo do 2 hodín od prebudenia. Do tejto vody si pridajte aj minerály, napr. Acidobalance, aj sóda bikarbóna funguje veľmi dobre, splní svoju úlohu a ak je v nadbytku, vyplaví sa. Inokedy pite vodu s citrónom, citrón a striedajte to. Citrón je výslednou reakciou v tele zásaditý, hoci sa zdá, že je  kyslý.

Posilnite imunitu

 • Ak máte problémy s imunitou, herpesmi, častými zápalmi a ochoreniami, doplňte si aj imunoprodukty ako Lyzín a Kolostrum v priebehu dňa. Veľmi účinný je Kordyceps s Reishi.

Doplňte probiotiká, ktoré Vám dajú do poriadku črevá

 • Ak máte problémy s prekyslením, trávením alebo rôznymi diagnózami, doplňte si aj probiotiká, teda rôzne jogurty, kefír alebo acidko a rôzne kultúry užitočných baktérií v tobolkách. My máme veľmi dobré skúsenosti a zlepšenia s Probiobalance. Normalizuje črevnú mikroflóru a potláča patogénne baktérie.

zdravá rodinaNasaďte si pravidelné aplikácie Bioquantu

 • Vo všetkých prípadoch používajte prostriedky na zlepšenie vlastností krvi, BIOquant®. To je základ. Bioquant je jednoducho povedané "čistič krvi" a krv ovplyvňuje každú živú bunku v tele.  Keď nie je upravená reológia krvi, vitamíny a minerály sa nevstrebajú tak ako majú. Veľkú časť potravy ani nevyužijete, naopak pochutnávajú si na nej mikroorganizmy vo vašom čreve. Určité druhy baktérií konzumujú napríklad železo v potrave, a nedovolia tak aby sa absorbovalo do krvi. Navodzujú tak stav anémie. Iné produkujú acetaldehyd alebo etanol, navodzujú stav opitosti a možno prispievajú aj k alkoholickej závislosti, nakoľko ho produkujú neustále, keď je dostupná glukóza. Pokiaľ nie je dobrá krv ani vnútro čreva, črevo naozaj trpí a rozvíjajú sa rôzne patológie a prenášajú sa do rôznych orgánov a vzniká množstvo diagnóz.
 • BIOquant® N  a Profi sú lasery na ožarovanie krvi. Zlepšujú vlastnosti krvi a krv je zrkadlom zdravia. Zlepšením vlastností krvi sa zlepšuje mikrocirkulácia a mikrocirkulácia je druhé srdce. Zlá mikrocirkulácia preťažuje srdce.
 • Bioquant je prístroj, ktorý si zaslúži každá rodina. Táto zdravotnícka pomôcka dokáže vyčistením krvi zlepšiť takmer všetky procesy v tele pokiaľ ide o živé bunky. Neživé bunky (napr.nekrotické tkanivo) už Bioquant nedokáže ovplyvniť. Ale ovplyvňuje každú jednu živú bunku, ktorá tvori tkanivá, tie orgány a celé systémy v tele. Ovplyvňovaním krvi ovplyvňuje všetky systémy a procesy v tele a normalizuje ich.

Detoxikujte sa komplexne, nie len Bioquantom

 • Ak ste zanesený odpadom a toxínmi, potrebujete aj detoxikáciu. My odporúčame naším zákazníkom napr. zelený jačmeň. Ak je potrebná silnejšia detoxikácia, treba použiť aj enzýmy, napr. enzymobalance alebo serapeptázu a súčasne aj detoxikačné náplasti alebo prístroje na vyčistenie organizmu od odpadových látok metabolizmu z minulosti a metabolizmu nepriateľských baktérií.

Dodržujte pitný režim

 • Pite veľa vody. Najlepšie alkalickú vodu. Alkalická voda má vyššie pH, má viac elektrónov, funguje antioxidačne a detoxikuje. Správne hydratuje. Klustre molekúl takejto vody sú menšie ako u neupravenej vody a to ju robí výnimočnou. Pripravujeme k tomu viacero typov prístrojov a taktiež nano poháre majú svoj zmysel.

Zbavte sa kandidy

autizmus u deti

 • Pokiaľ máte kandidu, doporučujeme aj prípravky na zničenie kandidy, predovšetkým kokosový olej a iné doplnky. Oficiálna liečba je v súčasnosti proti kandidám a mykoplazmám takmer bezmocná, choroba sa po vyliečení vracia, lieči sa to aj vyše roka, zatiaľ som nečítal o niekom, kto by sa úplne vyliečil. Bez perfektného stavu krvi, čreva a jeho mikroflóry to ani nejde, antibiotická liečba je potom málo účinná. Kandidy a mykoplazmy sú rozoberané v osobitnom článku. V krvi je detekovateľné oboje na mikroskopoch. Pokiaľ je v krvi oboje, je to vážny varovný signál, aby ste sa o seba začali starať. Váš oxidačný stres bude narastať, pretože stúpa produkcia nielen acetaldehydu, ale aj peroxidu vodíka vo vašom tele. A to vás ničí.
 • Zdravie začína v čreve. Prebiotiká a probiotiká sa na rozdiel od antibiotík musia stať dennodennou súčasťou stravy. Krv je zrkadlom zdravia. Starostlivosť o krv a črevo je najrýchlejšia cesta k zdraviu a spokojnosti.
Odporúčame si prečítať článok:O KRVI, AKO STE O NEJ NEPOČULI

Autor: Ing.František Kokoš, autor kníh Liečba svetlom a Bioquant

Článok je chránený autorkými právami.