Modely prístrojov Bioquant

Bioquant prístroje a dostupné modely:

Prvá generácia prístroja Bioquant (Nie je už v predaji.):

BIOquant ™ prvý model: Prvý model BIOquant ™ bol určený na laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu.

Bioquant prvý model

Druhá generácia prístroja Bioquant (Nie je už v predaji.):

Bioquant N druhý model: Yalong Trade sa stal výrobcom a vylepšil laserové svetlo. Bioquant N je určený na laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu. V predaji, ale čoskoro bude nedostupný, keďže Bioquant N nahrádza nový vylepšený model Bioquant NS.

Bioquant Profi druhý model: Yalong Trade sa stal výrobcom a vylepšil laserové svetlo. Bioquant Profi je určený na laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu a cez zápästie. predaji, ale čoskoro bude nedostupný, keďže Bioquant N nahrádza nový vylepšený model Bioquant NS.

Kingray Profi druhý model: Spoločnosť Kingray pre svojich predajcov pripravila vernú kópiu prístroja Bioquant Profi s logom Kingray.

Bioquant druhý modelBioquant druhý model

Tretia generácia prístroja Bioquant už je v predaji:

Bioquant NS tretí model: Yalong Trade vyvinul nový model prístroja Bioquant - BIOquant NS. Bioquant NS prináša lepšiu kvalitu svetla. Určený na laserové ožarovanie krvi. Dizajn prístroja je atraktívny. Výrobca je Yalong Trade s.r.o.. Výrobca zvolil bielu farbu prístroja aj káblika. Tvar prístroja pripomína mobilný telefón. Balenie prístroja je praktickejšie, menšie a luxusnejšie. Tretí model predstavuje multifunkčný prístroj na laserové ožarovanie krvi.

Bioquant tretí model

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať telefonicky (0907 173 910) alebo emailom (info@kingray.eu).

VŠETKY MODELY POUŽÍVAJÚ PATENTOVANÝ LASEROVÝ APLIKÁTOR, KTORÉHO RIEŠENIE JE VLASTNÍCTVOM SPOLOČNOSTI YALONG TRADE S.R.O. S KAŽDÝM NOVÝM MODELOM SA KVALITA SVETLA VYLEPŠUJE.