• Test

    Bioquant NS

Patent

Ako je Bioquant chránený

Spoločnosť Yalong Trade s.r.o. (slovenský výrobca zdravotníckej pomôcky Bioquant NS) sa venuje laserovému ožarovaniu krvi od roku 2007 a spolupracuje so spoločnosťou Kingray s.r.o. na spoločnom projekte Bioquant.

Úžitkové vzory a patenty (ÚV):

ÚV: Nosový aplikátor na intranazálne ožarovanie krvi laserom

Už v roku 2008 sme podali žiadosť o udelenie prvého úžitkového vzoru pod názvom: Nosový aplikátor na intranazálne ožarovanie krvi laserom a dátum ochrany je tohto riešenia je od 21.10.2008.

ÚV: Zariadenie na vykonávanie stimulácie mozgu laserovým kruhovo alebo elipticky polarizovaným svetlom

Neskôr sme podali patent na Stimuláciu mozgu, pretože sme videli potenciál vnútronosovej metódy nielen na laserové ožarovanie krvi ale aj na stimuláciu mozgu (termín fotobiomodulácia sa používa častejšie v súčasnej dobe) s názvom: Zariadenie na vykonávanie stimulácie mozgu laserovým kruhovo alebo elipticky polarizovaným svetlom. Taktiež sme overili, že na stimuláci mozgu je polarizované svetlo účinnejšie ako bežné svetlo alebo laserové svetlo s lineárnou polarizáciou. Riešenie je v štádiu prípravy do výroby.

Tento patent je platný vo viacerých krajinách vrátane USA:

Naše patenty boli rozšírené do viacerých krajín.
Poznámka: Prístroj Bioquant NS už umožňuje jemnú stimuláciu mozgu pri použití frekvencii z tohto prístroja. Základom je laserové ožarovanie krvi s jeho efektmi a frekvencie pripájajú jemnú moduláciu mozgových vĺn.

Ochranné známky Bioquant:

Prvá známka: https://wbr.indprop.gov.sk/WebRegistre/OchrannaZnamka/Detail/2235-2008

Nasledovali registrácie slovných známok v SR a v EU a neskôr registrácia svetovej známky.

Designated countries

Status

China

Registered

USA

Registered

Turkey

Registered

Russian Federation

Registered

Ukraine

Registered

Kúpiť v našom eshope