• bioquantcouple
 • Test

  Bioquant NS

Kongresy

Čo je u nás nové ...

Aktívne sa zúčastňujeme laserových kongresov a prinášame Vám nové poznatky v oblasti svetla a pôsobenie svetla na rôzne diagnózy.

NOVINKA 2018: BIOquant NS - jediná zdravotnícka pomôcka pre ožarovanie krvi cez nosovú dutinu s platnými certifikátmi.

NOVINKA 2017: Spoločnosť Kingray zmenila adresu sídla spoločnosti aj adresu prevádzky od 1.1.2017! Nová adresa spoločnosti je Kingray s.r.o., Ružová 728/2, 050 01 Revúca.

NOVINKA: 11.6.2016: Zúčastnili sme sa 11. ISLA Kongresu 2016 - Medzinárodná spoločnosť pre medicínske laserové aplikácie - tematické okruhy: medicínska laserová terapia, terapia proti bolesti, regeneračná medicína, laserová akupunktúra, vnútro žilová laserová terapia, kmeňové bunky a laser, a mnohé ďalšie témy.

NOVINKA 2016: Vyvinuli sme nový model prístroja Bioquant - BIOquant NS. Bioquant NS prináša lepšiu kvalitu svetla, dva kábliky - jeden určený na laserové ožarovanie krvi a druhý určený na lokálne ožarovanie bodov, tkanív, orgánov (terapeutické účely). Dizajn prístroja je atraktívny. Zvolili sme bielu farbu prístroja aj káblika. Tvar prístroja pripomína mobilný telefón. Balenie prístroja je praktickejšie, menšie a luxusnejšie. V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať telefonicky (0907 173 910) alebo emailom (info@kingray.eu).

NOVINKA 2014: BIOquant®N a BIOquant®Profi sú registrované zdravotnícke pomôcky na liečbu a prevenciu hypertenzie od slovenského výrobcu Yalong Trade s.r.o. Tiež majú patentovaný nosový aplikátor ako mal BIOquant, avšak majú viacej funkcii.

NOVINKA 2014: Kniha BIOquant® je jedna z mála kníh na Slovensku, ktoré opisujú metodiku laserového ožarovania krvi. Je určená pre všetkých, ktorí BIOquant® už používajú alebo by chceli používať a chcú zistiť možnosti jeho využitia.

NOVINKA 2013: Kvantový rezonančný analyzátor Kingray – diagnostický prístroj, ktorý vyhodnotí až 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia. Viac info tu.

LASEROVÝ KONGRES V NEMECKU 2013: Hlavné témy: Terapia medicínskymi lasermi-Intravenózna laserová terapia-Intersticiálna a intraartikulárna laserová terapia-Transkraniálna laserová terapia-Fotodynamická terapia tumorov-Intravenozna kyslíková terapia-Terapia kmeňovými bunkami-Akupunktúra lasermi (laserovými ihlami). Viac info tu.

NOVÁ STRÁNKA: Stali sme sa výhradným distribútorom nemeckých prístrojov na intravenózne laserové ožarovanie krvi Weberneedle, ktoré slúžia na liečbu viac ako 130 ochorení. Táto liečba je považovaná za oficiálnu liečbu v mnohých vyspelých krajinách. Prístroje sú tiež evidované v ŠÚKL a slúžia pre nemocnice a súkromné ambulancie. Stránka: http://weberlaser.eu/sk/

LASEROVÝ SEMINÁR 2012 vo Frankfurte: Zúčastnili sme sa laserového seminára v Nemecku, kde sa sme sa opäť dozvedeli zaujímavé poznatky o laserovom ožarovaní krvi a zároveň sme sa stali výhradným autorizovaným distribútorom nemeckých medicínskych prístrojov na laserové ožarovanie krvi. V článku nájdete aj fotogalériu liečebných procedúr z Nemecka, ktorá bude čoskoro dostupná aj v slovenských nemocniciach a centrách. Viac info tu

MEDZINÁRODNÝ LASEROVÝ KONGRES 2012 V Chorvátsku: Spoločnosť Kingray sa zúčastnila laserového kongresu v Chorvátsku v júni 2012. Viac info tu

NOVÁ KNIHA z medzinárodných laserových kongresov v Helsinkách a Gottingene: LIEČBA SVETLOM. Všetko o fototerapiách, ako ovplyvňujú procesy ľudského tela, ktoré svetlo aplikovať na aké ochorenie atď.

UPOZORNENIE: Vážení návštevníci našich stránok. Musíme vás upozorniť, že nie každé červené svetlo, použité na ožarovanie krvi, dokáže liečiť. Objavujú sa noví výrobcovia, nové produkty, aj napodobeniny laserov. Len originálne výrobky a len od niektorých výrobcov majú schopnosť liečiť. Garantujeme vám originalitu len prístroja BIOquant®.

KLINICKÁ ŠTÚDIA, porovnanie Bioquantu® a vnútrožilovej metodiky: BIOquant® má klinickú štúdiu, kde sa porovnáva vnútrožilová metodika s účinkami BIOquantu®. Výsledky preukazujú rovnaké účinky.

POKIAĽ HĽADÁTE VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE NAPR. ČO JE LIEČBA SVETLOM, KLINICKÉ ŠTÚDIE ZO SVETA NA RÔZNE OCHORENIA, ROZDELENIE KRVNÝCH ZLOŽIEK, TAK SA PREKLIKNITE NA TÚTO STRÁNKU:

http://bioquant.eu/sk/

Beverungen 2013

Kongres sa konal za účasti množstva účastníkov a vystupujúcich z celého sveta. Viedol ho Dr. Med. Michael Weber, ktorý celý svoj život zasvätil laserom a ich aplikáciám a...

Viac info

Frankfurt 2012

Program prednášok:

 1. Základy a možnosti použitia intersticiálnej laserovej terapie pri chronických ochoreniach chrbtice
 2. Technika intraartikulárnej laserovej terapie pri pokročilých artrózach pliec a kolenných klbov
 3. Fotodynamické terapie malígnych tumorov s novým fotosezitizátorom Chlorin e6 a intersticiálna laserová terapia
 4. Praktické cvičenia s Dr. Weberom k prednášaným témam a diskusia

Viac info

Chorvátsko 2012

Boli sme pozvaní na Medzinárodný laserový medicínsky kongres, 30. výročie, Opatija - Chorvátsko, 28. - 30. júna 2012.

Viac info

Gottingen 2010

5. medzinárodný kongres pre biologickú laserovú terapiu a akupunktúru

Viac informácií nájdete na stránkach: www.egla.de, www.webermedical.com

Viac info

Helsinky august 2010

Obsah kongresu:

 1. Lasery v akupunktúre
 2. Liečba rinitídy
 3. Liečba bronchiálnej astmy
 4. Liečba tumorov (photodynamická terapia)
 5. Liečba Alzheimer, Parkinson, Skleróza Multiplex
 6. Liečba Tinitu a vnútorného ucha
 7. Lasery v estetickej chirurgií
 8. a ďalšie

Viac info