Príbeh vysoký krvný tlak

Čo BIOquant® robí, vedia už všetci. Každou aplikáciou mení pomery v krvi vedúce k riedeniu krvi, rastu aktivity enzýmov, uvoľňovaniu NO s vazodilatačným efektom, poklesu LDL a triglyceridov. Ak jeho účinok prevalcujeme troma rezňami, piatimi vajíčkami a dvoma litrami vína a nepijeme vodu celé dni, ak len sedíme za kancelárskym stolom a ešte k tomu fajčíme, nemôžme očakávať výsledky. Budeme vážiť toľko a budeme vyzerať tak, ako žijeme. Vtedy ani BIOquant® nepomôže.

Nedávno sme mali tento prípad. Jeden pán si kúpil BIOquant® a tu je jeho príbeh:

Email zo 16.9.2010, nespokojnosť zákazníka:

Dobrý deň,

tak to neviem, lebo dnes som bol úmyselne na kontrole a tlak 170/90 nie je OK, pritom denne 2x na 4 po 15 min používam BIOquant®. No nelepšia sa ani iné zdrav. hodnoty, som v rozpakoch a uvažujem, že prístroj vrátim, nakoľko v literatúre aj vami prezentované úspechy sa nedostavujú. Objednal som sa na ďaľšie špeciálne vyšetrenia a stojí to veľa peňazí.
Peniaze za prístroj sa mi zdajú zbytočne vyhodené, lebo za 2 týždne sa niekde mal prejaviť účinok. Momentálne uvažujem, že prístroj zbalím a vrátim späť. Tabletky za pár centov či nejaké euro zaberú a prístroj za stovky nie? Tak to je potom podvod o prezentácii prístroja. Napíšte, kam poslať prístroj ako nefunkčný alebo zavádzajúci aj s propagáciou. Vďaka za skorú odpoveď. P.

Email z 24.9.2010, ten istý zákazník:

Dobrý deň, pán František Kokoš,
nevolali ste, oznamujem tlak 120/80, pulz 50, na vek cez 50 rokov je to OK.
A EKG je tiež OK, všetko pravidelné. Buďte spokojný, zatiaľ je to fajn, nech sa vám darí, P.

Ďalší email z 24.9.2010:

Vážený pán František Kokoš, dobrý deň.
Prepáčte, asi som neodhadol, musím zrejme obmedziť užívanie tabliet na riedenie krvi, skúsim brať len každý druhý deň.
2x5 budem užívať ďalej, lebo mám viac vecí na liečenie: Tlak, cholesterol, cukor, zlomená chrbtica po autonehode pred 10-timi rokmi. Opakované pády, stresy a zrejme z toho potom nepracuje podžalúdočná žľaza a vyskakuje cukor.
Moja úvaha: ak klesol tlak z dlhodobých 180/90-115 na dnešných 120/80 a pulz na 50, ľahké dýchanie, žiadna dýchavičnosť, treba vyraďovať užívanie liekov a nie BIOquant®
. Ide o minimalizovanie užívania liekov a tým hlavne o detoxikáciu organizmu a obmedzenie záťaže obličiek. Myslím, že moja ľavá oblička začala byť výkonnejšia, lebo bez dobrej funkcie obličiek sa nedá znížiť tlak!!!
Máte právo môj názor a moje postupy poopraviť, keďže viete, čo dokáže BIOquant®
a uviedol som, čo ním riešim. Dokonca moja známa doktorka povedala, že ja so zlomenou chrbticou som 2x pohyblivejší ako jej muž o 8 rokov mladší, operovaný na chrbticu, a keby skočil z takej výšky ako ja, tak ostane na vozíku. To len pre porovnanie. Ak niekto chce dosiahnuť úspešný výsledok, tak tomu musí veriť a to je základ.
Váš prístroj 2 týždne nemal výsledky, preto som vám písal. Lenže ja som potom individuálne asi 8 dní t.j. do včera používal BIOquant® takto
: 1.deň 3 x 5, 2.deň 2x5, 3.-5.deň 3x5, 6.deň 2x5, 7.deň 3x5, 8.deň 2x5 a dnes zatiaľ 1x5 a večer ešte 1x5. Začínam obmedzovať lieky na riedenie krvi a neužívam Motox už 5 dní, po dnešku vysadím. To je môj postup.
S pozdravom P.


Uvedený prípad dokumentuje, že 30 rokov pracujeme na zhoršovaní nášho zdravotného stavu a potom chceme zlepšenie za pár dní. To sa nedá. Prvý pokles pri postupe podľa doporučení nastáva zhruba po mesiaci, potom po troch a potom po šiestich. Vždy je dôležitý východiskový stav, ale aj dĺžka trvania problémov predtým. Uvedený pán sa až extrémne rýchlo usiloval dosiahnuť výsledok a 3 aplikácie denne na 5mW je dosť veľa. My doporučujeme konzervatívnejší a pomalší postup, aby ste si príliš nenariedili krv. Vzniká riziko, že v prípade krvácania sa to nezastaví a pri poranení musíte ísť do nemocnice. Normálne používanie podľa návodu je však bezpečné.

Pokiaľ ani dlhodobejším používaním nedosiahnete nápravu krvného tlaku, tak buď už poškodenia v organizme sú trvalé, alebo potrebujete zvýšiť účinok BIOquantu® a podporiť detoxikáciu aj ďalšími prostriedkami a metódami pri súčasnom užívaní BIOquantu®. Ale takéto stavy sú výnimočné.

Ak je Váš východiskový stav vážny, beriete viac druhov rôznych liekov a žijete naďalej nevhodným životným štýlom, tak tam ani lieky ani BIOquant® nepomôžu. Kráčate v ústrety infarktu, embólii, mozgovej príhode alebo trombóze hlbokých žíl.

U väčšiny ľudí však postačuje zaradenie BIOquantu® do ich každodenného života a aj bez výraznej zmeny životného štýlu sa stav zlepší. BIOquant® je výborná prevencia a detoxikácia súčasne.

Ing. František Kokoš, 30.9.2010