Časopis Harmónia, apríl 2010

BIOQUANT® a skúsenosti používateľov

Pojem „laserové ožarovanie krvi" je termín, s ktorým sa budeme stretávať v médiách stále častejšie. Ide o  metódu, ktorá bola vyvinutá v Rusku, a používa sa ako oficiálna metóda liečby v mnohých krajinách. Dnes je rozšírená aj v západnej Európe. Na Slovensku sa záujem o laserové ožarovanie krvi odštartoval, keď čínska vláda vyvinula prístroj na laserové ožarovanie krvi BIOquant® a testy v nemocnici Pekingskej Univerzity preukázali jeho liečebné účinky. Po príchode tejto zdravotníckej pomôcky na európsky trh boli zosumarizované klinické štúdie z celého sveta v knihe „BIOquant® polovodičová laserová terapia", v ktorej sa autori pokúsili sprístupniť verejnosti celosvetové poznatky laserového ožarovanie krvi. V knihe nájdete mechanizmy účinku a efekty tohto prístroja. Ide o prvú a jedinú publikáciu o liečbe a prevencii laserovou terapiou na ožarovanie krvi v Európskej Únii, ktorá zaberá na viac ako 130 diagnóz. BIOquant® je určený pre celú rodinu, pre zdravých aj chorých, mladých aj starých. Vo svete sa tento prístroj nachádza u viac ako milióna rodín, pretože skvalitní život každému členovi rodiny, ktorý ho používa. Je vhodný na domáce použitie, ako aj použitie v nemocniciach a liečebných centrách.

Pár príbehov užívateľov:

Používateľka z Popradu trpí demenciou - 88 ročná pani začala používať BIOquant® minulý rok pod dohľadom svojho lekára, pretože trpí na viacero diagnóz, včítane demencie a cukrovky. Pani nebola schopná ísť sama do obchodu, pretože by nenašla cestu naspäť. Momentálne po niekoľko mesačnom používaní BIOquantu® pani klesol cukor, cholesterol a pamäť sa jej výrazne zlepšila. Jej výsledky sú zverejnené na stránke prístroja BIOquant®. Výrazné zlepšenie jej zdravotného stavu potvrdil jej ošetrujúci lekár.

Používateľka z Revúcej prekonala kliešťovú encefalitídu. Po liečbe jej však ostali následky ako napuchnuté oči, stuhnutá šija, červené navreté päty a časté herpesy na ústach. Používaním sa opuch na pätách vstrebal, kruhy pod očami jej úplne zmizli a herpes sa už neobjavuje.

Používateľ pán Šimonič z Bratislavy mal mikrotromby v pľúcach.  Vybral sa na liečenie do kúpeľov Sliač, kde sa zoznámil v kardioklube s prístrojom BIOquant®. Tam ho začal  aktívne používať a tromby sa mu úplne rozpustili. Doma prístroj nemal a diagnóza sa mu vrátila. Tak sa rozhodol prístroj zakúpiť a pravidelne používať. Výsledky má opäť v poriadku, vládze, a stav jeho krvi je po dlhodobejšom používaní vynikajúci.

Používateľka pani Adamcová z Košíc si zakúpila prístroj na Dňoch Zdravia v Košiciach minulý rok. Bola po mozgovej príhode v dôsledku vysokého krvného tlaku. Po dlhom uvažovaní si prístroj vyskúšala a na druhý deň zakúpila. Krvné zrazeniny v mozgu a cievach sa vstrebali, dôkazom sú MRI vyšetrenia, užíva Bioquant® 2 krát denne pravidelne a cíti sa obvykle výborne.

Cukrovkár z Michaloviec, používajúci inzulín denne a s vysokými hodnotami glukózy, má dnes glukózu v norme a je bez inzulínu. Používa 2x denne 5mW.

Toto je len pár z mnohých príbehov ľudí, ktorí sa rozhodli prístroj používať. Bezprecedentnosť výsledkov, ktoré sa s BIOquantom® dajú dosiahnúť, je neuveriteĺná.