Časopis Harmónia, máj 2010

BIOQUANT® LASEROVÉ OŽAROVANIE KRVI A JEHO VYUŽITIE

BIOquant® je medicínske laserové zariadenie, ktoré ožaruje krv cez nosnú dutinu. Spektrum použitia prístroja BIOquant® je veľmi široké, preto si ho obľubuje stále viac odborníkov, lekárov ale aj bežných ľudí. Je to vhodná doplnková liečba do všetkých domácností. BIOquant® má klinicky preukázanú efektívnosť a porovnateľnosť účinku s najrozšírenejšou metódou, ktorou je vnútrožilové ožarovanie krvi.

1. BIOquant® je uznávaný ako prevencia a liečba viac ako 130 ochorení, preto jeho využitie v klasickej medicine významne narastá. Ovplyvňuje všetky ochorenia, ktoré sú zapríčinené zhoršeným stavom krvi alebo trombami, aterosklerotickými plátmi či imunokomplexami. Laserové fotóny sú cez bohatú kapilárnu sieť nosnej dutiny vypudené do krvi a cez ňu BIOquant® pôsobí priamo na problém. Rieši príčiny ochorenia, ale aj zmierňuje jeho následky. Čím dlhšie ochorenie pretrváva, tým dlhší čas je potrebný na nápravu.

2. BIOquant® je uznávaný aj v tradičnej čínskej medicíne. Majiteľ firmy výrobcu je šaolinský mních. Dá sa používať v akupunktúre na ožarovanie akupunktúrnych bodov (povrchové ožarovanie) alebo pri aplikáciii do nosa ožarovaním meridiánového centra „Jing Luo"(vnútronosové ožarovanie), kde sa nachádza bohatá sieť nervových zakončení. Zlepšuje sa cirkulácia životnej sily Či v meridiánoch „Du Mai", „Shou Zu Yang Ming Jing" a „Zu Tai Yang Jing", čo prináša nápravu s nimi súvisiacich orgánov.

3. BIOquant® je aj "duševná"  liečba. Aura centrum Tran Sa testovalo využitie BIOquantu® na Dňoch Zdravia v Bratislave. Systém Aura Video Station Digital 5.1 odhalil pozoruhodné výsledky na energetický stav aury a čakier po bezprostrednom použití BIOquantu®. Ukázalo sa, že energetické hladiny sa upravujú a dostávajú do rovnováhy. Testovanie uskutočnili pracovníci Auracentra Tran-Sa, ktorí poskytli nasledovné porovnanie výsledkov testovanie aury pred a po použití prístroja BIOquant®.

P.Majka, pred  použitím BIOquantu® 2010.04.18, 9:55am

 • Úroveň energie tela je v nerovnováhe: hlava, hrudník, brušná časť a spodná časť tela
 • Na diagrame nerovnomerné rozloženie: telo (30%), duša (20%) a rozum (50%)
 • Veľkosť aury 90%
 • V niektorých čakrách sa koncentrolovalo príliš veľa energie a boli príliš otvorené (pupková čakra a tretie oko)
 • Po pravej a ľavej strane viditeľné čierne škvrny v aure.
 • Farby v aure sú kalné.

P.Majka, po použití BIOquantu® 2010.04.18, 10:31am

 • Energia je vyrovnaná a harmonizovaná v celom tele (hlava, hrudník, brušná časť a spodná časť tela)
 • Na diagrame telo (25%)-rozum (50%)-duša(25%) došlo k vyrovnaniu duše a tela
 • Aura sa zväčšila na maximum 100%
 • Čakry sa viditeľne zharmonizovali, energia v čakrách sa vyrovnala a boli ohraničené po bezprostrednom použití BIOquantu®
 • Odstránenie čiernych škvŕn
 • Farby v aure sú čisté


Prečo je laserové ožarovanie krvi BIOquantom® také efektívne?

Všetko okolo nás je energia. Vesmír či každý atóm je energia, ktorá vibruje všetkými smermi. Iba usmernená a organizovaná energia dáva najväčší efekt. Tak je tomu s naším myslením ale aj s laserovým svetlom. Aj naše fyzické telá majú energetické polia, ktoré sa koncentrujú v miestach nazývaných čakry. Keď sa laserové svetlo, čo je tiež elektromagnetická energia, dostane do krvi a do energetických štruktúr ľudského tela, dochádza k zosilneniu vibrácií na všetkých hladinách, čo vyvoláva zmeny na fyzickej a následne aj na duševnej úrovni. Laserové fotóny pôsobia celotelovo, pretože ovplyvňujú frekvenciu vibrácií v každej čakre. Energia sa dostáva do harmónie, čo má neuveriteľný význam pre normálnu aktivitu orgánov a vyrovnaný stav emócií človeka.
Meridián govern vessel začína práve v nose a ide cez hlavu pozdĺž chrbtice a preto je účinok taký silný.
Ale aj každý jeden erytrocyt v krvi je doležitý a v tele ich je oveľa viac ako obyvateľov našej planéty. Asi 30 biliónov. Preto efektivita ich činnosti je taká dôležitá a práve oni sú prostredníkom, prenášajúcim časť energie BIOquantu® do celého tela.