Skúsenosti pacientov

Časť emailu od p. Pomšárovej zo Senca: Mám Vám odovzdať poďakovanie za liečenie od mojej 72 ročnej príbuznej, ktorá bola po 3 týždňovom používani Bioquantu® na kardiologickej kontrole, kde chodí každý polrok. Pán doktor bol veľmi prekvapený jej stavom (a to ešte nebrala ani plnú dávku, lebo má tých liekov veľa a tak postupujeme veeeľmi pomaly) a objednal ju na kontrolu o 2 mesiace, že keď to bude takéto dobré aj vtedy, že to bude mat tendenciu, že je to stabilizované, že jej upraví lieky. Prišla rovno z vyšetrenia a tak šťastná, ako som ju už dávno nevidela. Je čulá a doslova prekvitá. Chodí k nám denne okrem sobôt a nedieľ. Prijmite aj moje poďakovanie. Manželovi, ktorý berie lieky na tlak, sa tlak znormalizoval a hoci je po 2násobnej mozgovej príhode (bez výronu), berie schody po dvoch az domov na 4.poschodie. Týždenne zaznamenávame zmeny k lepšiemu a máme z toho radosť. Objavila som, že tá časť tela, kde sa niečo deje, sa prejaví miernou bolesťou a po týždni, ked odoznie, mám problém, ktorý som mala, preč. Napr. migréna na pravej strane hlavy, vznikol opuch, bolesť a za dva dni bol preč a odvtedy ma hlava nebolí. Kostné výrastky na nohách (ostrohy) boleli týždeň, ale len mierne a už nič necítim. Ak ma niekde niečo začne tlmene bolieť, tak sa teším, že sa už na tom pracuje a bude po chorobe a je to skutočne tak. Viem, že nie je náhoda, že som sa k Vám dostala, tak Vám za všetko ďakujem.

Pani XY, kŕčové žily a ekzém, používanie BIOquant plus ZAC: Dobrý deň, som užívateľkou BIOQUANTU® a ZAC mesiac a chcem sa podeliť s čitateľmi, čo tieto prístroje dokázali. Dlhé roky som mala problémy s nepríjemným ekzémom na chodidle a na kolene, čo ma do veľkej miery obmedzovalo nosiť pohodlnejšie oblečenie najmä v horúcich letných mesiacoch. Vyzeralo to naozaj z estetického hľadiska veľmi nepríjemne a tak som si svoje ekzémy radšej zakrývala rôznymi možnými spôsobmi. Okrem ekzémov ma začali bolievať aj nohy, čo zapríčiňovali moje krčové žily. Keďže mám stojáte zamestnanie a celý deň som na nohách, či už v práci alebo pri plnení svojich domácich povinností, často krát som musela zatínať zuby, aby som všetko zvládla. Aj keď sa musím priznať, nie vždy sa mi to podarilo a tak som musela niektoré povinnosti odkladať na neskôr.

EKZEM PO MESIACI LIEČBYEKZEM PRED LIEČBOUMôj syn sa na to už nemohol pozerať a nútil ma k riešeniu môjho problému. Brala som rôzne lieky, ale žiadny liek nedokázal odstrániť moje problémy. Syn sa dozvedel o novodobej liečebnej metóde, tak v zúfalstve mi zaobstaral ZAC na povrchové riešenie mojich problémov. Spočiatku som tomu neverila, že ako môže červené svetielko všetko zmeniť a ja už nebudem mať zdravotné problémy. Začala som ZAC používať na obidva moje ekzémy 30 minút denne na najvyššej intenzite, po prvej aplikácií som necítila nič a moje ekzémy ma svrbeli, čo vyvolalo pochybnosti, že mi ZAC pomôže. Nevzdávala som sa, aplikovala som si ho aj na druhý deň a ráno, keď som sa zobudila, a na moje počudovanie ma ekzémy nesvrbeli, myslela som si, že je to spôsobené tým, že moje telo cez noc oddychovalo a nemyslela som na to, že si ich mám rozškrabať, keďže pocit svrbenia vo mne nebol vyvolaný ani počas dňa a ani podvečer, keď som tu potrebu mala najčastejšie. Dodalo mi to pozitívnu energiu a chuť aplikovať ZAC aj naďalej.

Prvý týždeň sa z estetického hľadiska nič nezmenilo, ale pocit svrbenia sa neprejavoval. Koncom druhého týždňa aplikovania ZAC som badala pozitívne zmeny aj na pokožke. Môj syn mi doniesol BIOQUANT® a knihu BIOQUANT® a ukázal mi, ako sa má BIOQUANT® aplikovať, lenže ja som ho nepoužívala, pretože som tvrdohlavo stála za svojím názorom, že ja si nič do nosa dávať nebudem, aby mi nos pol hodinu denne svietil a naďalej som používala len ZAC.
BIOQUANT® začal používať môj manžel, keďže mal problémy s krvným tlakom, cholesterolom, reumou a ďalšou nešpecifikovanou chorobou, ktorú mu presne nevedeli diagnostikovať ani doktori a ktorá mu spôsobovala veľké bolesti, čo ho často krát “uväznilo“ v posteli. Keďže som videla, že môj manžel BIOQUANT® bez problémov používa a pozitívne to vplýva na jeho zdravotný stav, prečítala som si knihu BIOQUANT® a rozhodla som sa BIOQUANT® aplikovať aj ja, keďže som vedela a aj doktori mi tvrdili, že môj problém spôsobuje zlá krv a BIOQUANT® pozitívne ovplyvňuje práve krv. BIOQUANT som používala prvé 3 dni na 3 intenzite 5 minút do obidvoch nosných dierok, ďalšie 3 dni na 3 intenzite 10 minút, cítila som sa lepšie a akoby mi BIOQUANT® dodával novú energiu a vitalitu. Tak som sa rozhodla hneď ísť na 3 intenzitu po 15 minút, čo spôsobilo búšenie srdca, pretože telo ešte nebolo zvyknuté na takú dávku, čo som sa v knihe dočítala, tak som ubrala a ďalšie 3 dni som nechala na intenzite 3 po 10 minút, následne som zvýšila na 15 minút a búšenie srdca nenastalo. Popri aplikácií BIOQUANTU® som aplikovala aj ZAC a bolo viditeľné na mojich ekzémoch, že sa liečia oveľa rýchlejšie, začala sa vytvárať nová koža a v strede ekzém začal belieť a normalizovať sa na normálnu pokožku, čo ma náramne potešilo. Pri krčových žilách som výrazné zmeny nezaznamenala, ale cítila som, že moja bolesť nôh ustupovala, to som zbadala tým, že som nemusela kulhať a chodila som s oveľa menej bolestivým pocitom. K môjmu článku pripájam aj fotografie ekzémov, ešte samozrejme nedoliečených, pretože môj stav bol naozaj vážny a liečba si bude vyžadovať dlhšiu aplikáciu týchto medicínskych prístrojov, avšak chcem, aby čitatelia, ktorí majú tieto problémy, videli, aké zmeny sa dajú zaznamenať po pár týždňoch, čo nedokázali žiadne lieky za 20 rokov. BIOQUANT® a ZAC môžem každému vrelo odporučiť a dúfam, že mu pomôže rovnako ako mne.

Marián Šimonič (11.3.2010) KRVNÉ ZRAZENINY: Asi pred dvoma rokmi som začal mať ťažké zdravotné problémy. Po rôznych vyšetreniach mi doktori našli drobné krvné zrazeniny usadené v malých cievach plúc. Lekári ma následne na to upozornili, aby som sa "šetril", nevykonával žiadnu väčšiu fyzickú námahu. Dokonca sa mi zhoršilo aj dýchanie, začal som mať problémy už pri jednoduchých pohyboch. Po vyšetreniach mi lekári odporúčili kúpele Sliač, kde mi mali pomôcť napraviť krvný obeh a zlepšiť problémy s dýchaním. Počas pobytu tam som navštívil Slovenský kardio klub, kde som sa oboznámil s prístrojom Bioquant®. Voľné chvíle v kúpeľoch som si skracoval navštevovaním klubu a používaním tohto prístroju. Po jeho používaní sa mi výrazne zlepšilo dýchanie, mal som menší problém s namáhavým, vtedy namáhavým, pohybom. Dokonca aj chôdzu do kopca, po schodoch, či tancovanie som zvládol bez problémov. Po ukončení kúpelov som navštívil plúcne oddelenie, kde mi diagnózu krvných zrazenín vylúčili s tým, že mám plúca čisté. Po kúpeloch som nemal prístup k Bioquantu, tak som ho prestal používať. Asi po roku sa mi vrátili problémy s dýchaním, zase som na tom bol tak ako pred kúpeľmi a používaním Bioquantu®. Rozhodol som sa, že si ho preto zaobstarám. Po jeho užívaní problémy zmizli a zdravotný stav sa mi opäť zlepšil. Teraz ho pravidelne používam a odporúčam všetkým, ktorí majú problém s krvnými zrazeninami, aby začali pužívať Bioquant®. Mne velmi pomohol a neviem si ho vynachváliť. Príbeh pána Mariána v REFLEXE tu

Anton L., 2010, VYSOKÝ KRVNÝ TLAK: Uvedený príbeh sme stiahli zo stránky z toho dôvodu, že experimenty pána Antona nepodporujeme. Pri Vašej liečbe musia byť rešpektované v prvom rade doporučenia Vášho lekára. Ak k liekom pridáte BIOquant® a s BIOquantom® sa Váš stav zlepší a zlepšenie bude trvalý jav niekoľko mesiacov, potom môžte pristúpiť k redukcii liekov, ktoré Vám predpísal Váš lekár, ale v spolupráci s Vašim lekárom. Pretože ak je Váš stav závažný a dlhotrvajúci, BIOquant® svojim účinkom nemusí stačiť a vtedy je to len doplnková liečba k Vašej základnej liečbe prepísanej lekárom. BIOquant® je najefektívnejší v počiatkoch ochorenia vysokého krvného tlaku a aj zaberá najrýchlejšie. Zastaralé zrazeniny sa s BIOquantom® odstraňujú - rozpúšťajú dlhšie a najstaršie usadeniny v cievach aj viac ako rok (máme taký prípad preukázaný odborným vyšetrením). Preto prosíme, buďte trpezliví, uvedomte si svoj zdravotný stav, upravte životný štýl, lebo Váš tlak je chorobou životného štýlu. BIOquant® Vám bude pomáhať s normalizáciou Vášho zdravotného stavu ako to je možné, ale pomaly, pretože príliš rýchle liečenie môže priniesť komplikácie. Preto tlakári sa musia adaptovať - zvyknúť si na BIOquant® pomaly, až v trvaní jedného mesiaca. Ak však životný štýl nezmeníte, ako môžte očakávať zlepšenie? Potom všetky lieka a aj BIOquant® sa míňajú účinkom na nápravu Vašich dennodenných prehreškov vôči sebe samému. Tím Kingray.

Viera Kokošová, Revúca, 19.3.2010, KLIEŠŤOVÁ ENCEFALITÍDA A BORELIÓZA: Nie je to tak dávno, asi tri roky, čo som dostala kliešťovú encefalitídu. Nevedela som o tom, len som si našla malú červenú ranku na pokožke. Môj stav sa pomerne rýchlo zhoršoval. Okrem príznakov ako na chrípku som mala zhoršovanie videnia, točenie v hlave, stavy zahmlievania. Nakoniec to bola kliešťová encefalitída, diagnostikovaná na infekčnom oddelení v Banskej Bystrici, kde som bola nakoniec hospitalizovaná. Našťastie lekári to správne odhadli, dostala som antibiotiká, ostala som tam ležať a to zabralo. Pomerne rýchlo sa mi stav upravil, ale niektoré následky mi ostali: Boli to ranné kruhy pod očami, stuhnutosť v šiji, červené navreté päty. Čas plynul a tieto príznaky sa nezlepšovali. Kým som nezačala používať BIOquant®. Používam ho 1x-2x denne, spočiatku som ho používala len do nosa na ožarovanie krvi. Potom som ho začala používať aj na ožarovanie šije, kruhov pod očami. Dokonca aj na päty. Všetko sa mi upravilo a opuch na patách ako aj kruhy pod očami úplne zmizli. BIOquant® aktívne používam už jeden a pol roka. Podarilo sa mi aj schudnúť už cca 16 kg, konfekčná veľkosť oblečenia sa zmenšila zo 44 na 38 až 36, moja pleť sa podstatne zlepšila, akoby pokožka mala lepšiu výživu a celkovo sa cítim výborne, stavy únavy zmizli. O tom, že to nie je náhoda, svedčí pomerne veľa informácií zo sveta, že fototerapie sú na takéto stavy ako encefalitída, meningitída, borelióza účinné. Spôsoby sú rôzne – ožaruje sa povrchovo, niekde sa ožaruje krv, ja som používala a používam kombináciu oboch, pretože BIOquant® to umožňuje a môžem potvrdiť, je to naozaj účinné. Dozvedela som sa aj informáciu z Poľska, jedna pani zasa po borelióze nevidela pár rokov na jedno oko. Po 3 týždňoch aplikácií BIOquantu® začala opäť na to oko vidieť. Informáciu mám od Dr. Miroslava Mitru, ktorý aktívne pracuje s BIOquantom® v Poľsku. Odkedy používam BIOquant® som nepoužila žiadne lieky na bolesť, chrípku ani antibiotiká. Moja imunita sa tak zlepšila, že ani herpesy, ktoré som mávala až 2x do mesiaca, sa mi už vôbec neobjavujú. Aj keď na mňa niečo lezie, vtedy si len zvýšim BIOquant® na 3 aplikácie denne. Nemám problém s fyzickou námahou, ako som mala predtým a vládzem ako pred dvadsiatimipiatimi rokmi, keď som sa starala o naše malé dcéry dvojičky. Napriek mojej diagnóze som stále pracovne naplno nasadená, či už doma alebo v práci na plný úväzok aj ako konateľka vo firme Yalong Trade s.r.o. A bez liekov.

Zuzana Adamcová, 1.3.2010, VYSOKÝ TLAK, SRDCOVÁ PRÍHODA, ZRAZENINY, OPUCHY: Náhodou som sa dozvedela o Dňoch zdravia, ktoré sa konali v Košiciach, kde prezentovali BIOquant®. Bola som 4 dni doma z nemocnice, po mozgovej príhode, ktorá bola dôsledkom dlhodobého vysokého tlaku. BIOquant® som si z tohto dôvodu ihneď zakúpila. Môj zdravotný stav sa upravil, užívam len 2 lieky z 11, krvná zrazenina po mozgovej príhode sa vstrebala, dôkazom je vyšetrenie MRI a CT. Cholesterol mi klesol z 8 na 6,1, tlak z 200/150 na 140/90, prestali ma bolieť svaly, zmizli mi opuchy atď. Vrelo doporučujem všetkým. Posledné vyšetrenia u lekára preukázalo, že aj zastaralé zrazeniny v krčnej tepne zmizli.

Štefan Uličný, 2009, MOZGOVÉ PRÍHODY, VYSOKÝ KRVNÝ TLAK: Dobrý deň. Mával som pravidelne mozgové príhody. Posledná mi spôsobila odumretie očného nervu a prestal som vidieť na jedno oko. BIOquant® som si hneď zakúpil. Odvtedy sa žiadna príhoda nedostavila a cítim sa dobre. Aj hodnoty tlaku mi klesajú. Používame ho celá rodina. Veľmi Vám ďakujeme za tento prístroj. Prajeme veľa úspechov.

Eva W., Rožňava, 02.2010, myelitické ložiská: Dobrý deň. Prístroj som si zakúpila po preštudovaní štúdie na sklerózu multiplex z Nemecka. Mám diagnostikované myelitické ložiská, na základe dlhotrvajúcich vyšetrení, spôsobené krvnými zrazeninami rep. trombami. Počas prvého týždňa používania som sa cítila veľmi zle, nevládala som, zadýchavala som sa a krútila sa mi hlava, pálilo ma v štítnej žľaze, ktorú mám atrofovanú. Volala som Vám a povedali ste mi, že sa z môjho tela dostávajú škodlivé látky a zdravotný stav sa postupne upravuje a regeneruje, tak som ho naďalej používala. Ale išla som veľmi pomaly, pár minút pridávania denne a na 30 minút som sa dostala až po mesiaci, vždy som zvýšila dávku, až keď moje pocity účinku prístroja poľavili. Už ho mám 5 mesiacov a cítim sa veľmi dobre. Nemám žiadne zhoršenia stavu a dokonca viacej vládzem, vyjdem po schodoch a nezadýchavam sa. Predtým som ledva niečo prešla. Zlepšil sa mi život, za čo Vám chcem touto cestou poďakovať. Prosím nezverejňovať moje priezvisko.

Ferdinand, TROMBÓZA HLBOKÝCH ŽÍL: Dobrý deň. Pred 4mi rokmi som dostal trombózu hlbokých žíl v ľavej nohe. V ten deň ma úžasne bolela hlava, ešte že som bral acylcofin a ten vždy na chvíľu pomohol. Večer však noha spuchla a nedalo sa jej dotknúť. Išiel som na pohotovosť a skončil v nemocnici. Riedili mi krv celý týždeň a potom som bral rôzne lieky na žily veľa mesiacov. Noha stale opúchala a zle v nej prúdila krv. Používal som kompresívne pančuchy pod koleno stláčajúce nohu. Žily v nohe boleli. Neskôr to poľavilo, ale stále som mal večer na ľavej nohe hlboký zárez v koži od ponožky a na pravej nohe to bolo v poriadku. Po používaní Bioquantu® po 6 mesiacoch sa noha dala do poriadku a dnes, keď mam ponožky, tak keď si ich dávam dole, tak nemám na ľavej nohe taký hlboký zárez, ako som mával. Noha je hladká. Ďakujem biokvanťáci. Dnes som v poriadku, neberiem žiadne lieky.

Comments

komentárový systém: Disqus