Príbeh skleróza multiplex

Príbeh je uverejnený so súhlasom autora.

EMAIL 6: zlomeniny

Dobrý deň pán Ing. František Kokoš,

ospravedlňujem sa za dlhé mlčanie. Zapríčinila to dlhšia neprítomnosť na Slovensku, zlomená noha a ďalšie nepríjemnosti.

Mala som možnost tým pádom vyskúšať laser aj v iných situáciách a môžem povedať, že moje skúsenosti sú fantastické. Zlomenina sa mi zhojila bez sádry a po ožarovaní sa mi rýchlo zmenšoval aj opuch členka (mala som aj vytknutý členok), taktiež bolesti rýchlo ustupovali a na poslednej kontrole u primára aj s rentgenom ma uistili, ža kosť je zahojená.

BIOquant® užívam stále 2x denne do nosových dutín, ale aj všade tam, kde ma niečo bolí, kde mám nejaký problém. Beriem si ho všade so sebou. Som vám veľmi vďačná za to, že ho mám.

Rada by som išla na vašu ukážku a na kontrolu krvi. Naposledy som nemohla, lebo nie som každý den na počítači a keď som ho zapla, už bolo neskoro. Budem veľmi rada, keď mi oznámite čas vášho prac. pobytu v Košiciach. Dúfam, že sa máte všetci dobre, ste zdraví a štastní a vaša ľúbezná vnučka je už veľká parádnica.

S pekným pozdravom Klára Adamkovičová

EMAIL 5:

Vážený pán František Kokoš,

píšem vám po dlhšom čase, ale bola som v nemocnici a mala som veľké zdravotné problémy.

Teraz je to už tak ako predtým. Prestala som užívat tie injekcie betaferon, tie vedľajšie účinky boli neznesiteľné. Vďaka BIOquantu® som sa z toho rýchlo dostala zase do normy. Teraz neberiem žiadne lieky na SM. Chodím na rehabilitácie, vybavujem sebe aj synovi invalidný dôchodok.

Škoda, že ste nám nedali vedieť, kedy ste boli v Košiciach na predvedení BIOquantu®. Na vašu ukážku sa tešilo niekoľko známych aj dcéra s priateľom a sestry. Ďakujem Vám ešte raz za túto možnosť, ktorú ste mi dali, užívať polovodičový laser BIOquant®. Mám ho stále so sebou, na cestách aj v nemocniciach.

Ostávam s pozdravom, Klára Adamkovičová

EMAIL 4: zlepšenie vedľajších účinkov liekov

Vážený pán František Kokoš,

od poslednej správy ubehol už nejaký týždeň a u mňa nastala veľká zmena. Už druhý týždeň užívam imunomodulačnú liečbu, injekcie betaferon. A musím povedat, že môj stav sa katastrofálne zhoršil vďaka vedľajším účinkom.

Samozrejme, že BIOquant® naďalej užívam a som štastná, že ho mám. Pomáha mi pri zvládaní bolestí, depresii, závratoch, únave. No tak zle som sa ešte v živote nemala ako teraz. Len ako tak to všetko dokážem uhrať. Neviem si predstaviť, že by som nemala môjho pomocníka BIOquant®. Stále ma postaví na nohy.

Spomínala som svojej ošetrujúcej lekárke Doc. K., že používam laser na ožarovanie krvi cez nosové dutiny s veľmi dobrým výsledkom. Povedala, že sa musí o tom informovať, niečo si prečítať. Držte mi prsty, nech tie vedľajšie účinky už pominú, aby som sa mala lepšie.

Ostávam s pozdravom a dúfam, že u vás je všetko v poriadku (dávno ste sa neozval). Možno sa uvidíme 15. - 16 .10. zase v centre zdravia v Ke, tak ako pred rokom.

Dovidenia, Klára Adamkovičová

EMAIL 3: upchatie ciev, pohyblivosť, kĺby

Dobrý deň pán František Kokoš,

znovu vám píšem o mojich skúsenostiach s laserom BIOquant®. Sú len dobré.

Zlepšuje sa mi pohyblivosť kĺbov. Lepšie sa mi chodí. Bolesť hlavy vôbec nemám. Sú sice dni lepšie a horšie, ale celkovo hodnotím môj stav ako stále sa zlepšujúci, čo je veľmi optimistické a povzbudzujúce. BIOquant® môžem užívať aj neskoro večer, nemá to vplyv na moje zaspávanie. Dokonca spím oveľa lepšie a kvalitnejšie.

Moja známa, o ktorej som minule písala, Ria va Dalen mi povedala, že jej synovec bol na jednom vyšetrení, lebo zistili, že SM spôsobuje upchatie ciev. U neho našli na dvoch miestach, čo ma zarazilo, lebo má iba 20 rokov. To vlastne znovu potvrdzuje moje presvedčenie o správnosti použitia toho laseru aj ako prevencia, aby znovu k upchatiu cievy nedošlo. A toto som jej aj povedala, veď to sa píše aj v použití BIOquantu®.

Som veľmi rada a ďakujem za to Vám, že môžem tento prístroj užívať a takto si zlepšovať svoje zdravie a pomáhať aj svojim deťom. Som rada, že som pochopila jeho jedinečný prínos v použití doma. Vlastne ani sa nikde bežne neužíva, lebo na rehabilitácii majú laser, ale iba na miestne ožarovanie.

Ostávam s pozdravom a želám príjemný deň, Klára Adamkovičová

EMAIL 2:

...Ja mám s BIOquantom® napriek mnohým zdravotným aj iným ťažkostiam super výsledky. Cítim sa ako každý iný zdravý človek. A to je na tom to najlepšie. Čo ma po tom, aké mám diagnózy, keď sa mám fajn, som vitálna, v dobrej nálade, dobre spím, zdravo sa stravujem (chcem schudnúť 3-4 kila) a verím, že budem mať všetko, čo potrebujem.

Hoci nie je tomu tak dávno, keď som si myslela, že pre mňa už život nič dobré, zaujímavé a povzbudivé nemá. Sem-tam užíva BIOquant® aj moja dcéra. Mala by som ho častejšie dávať aj môjmu chorému synkovi. Budem sa snažiť polepšiť sa.

EMAIL 1:

Važený pán Kokoš,

ospravedlňujem sa za nedošlé správy, z neznámych dôvodov ich nemám ani uložené. Tak mi ich posielala dcéra, lebo ja sa zatiaľ iba znovu učím pracovať s počítačom.

Takže BIOquant® užívam pravidelne 2x denne a naviac na všetky ostatné bolavé miesta s veľmi dobrým výsledkom. Užívam menej liekov proti bolesti, na ukľudnenie a na spanie neužívam vôbec. Harmonizuje môj duševný a telesný systém. Môj životný pocit sa užívaním BIOquantu® podstatne zlepšil. Môj postihnutý syn ho začal už tiež užívať. Výsledky zatiaľ neviem popísať, až po dlhšej dobe užívania.

Klára Adamkovičová