Skúsenosti 2017 s Bioquant NS

Skúsenosti 2017 užívateľov Bioquant NS

(zverejňujeme len zlomok skutočných príbehov užívateľov, ktorí nás kontaktujú alebo zašlú vyplnený formulár "trhový dohľad" a vedieme evidenciu podľa zákona o zdravotníckych pomôckach  )

Skúsenosti lekárov a bioquant referencie zákazníkov nájdete na youtube stránke spol. Orin Slovakia. Orin Slovakia a Kingray sú výhradnými predajcami prístroja Bioquant, ktorý je vyrábaný slovenskou spoločnosťou Yalong Trade s.r.o.. Orin Slovakia zabezpečuje popredajnú spätnú väzbu a skúsenosti zákazníkov, ktoré zverejňuje na ich youtube stránke vo forme videí, alebo na ich oficiálnej stránke spoločnosti www.orin.sk. Doposiaľ sa predalo viac ako 25,000 ks.

NOVEMBER 2017, A.K. 57 ROKOV

Dobrý deň, chcela by som sprostredkovať svoju skúsenosť s používaním BIOquant®PROFI. Pred štyrmi rokmi  nás oslovila jedna spoločnosť, aby sme vyskúšali nejaký prístroj. Manžel dohovoril stretnutie a prístroj sme vyskúšali. Išlo o BIOquant®PROFI. Neoslovilo nás to. Nemali sme žiadne zdravotné ťažkosti a aj cena bola vysoká. O rok neskôr sa to zmenilo. Zistili mi vysoký krvný tlak a začala som brať lieky. Po čase mi lieky spôsobovali vedľajšie účinky, pridružil sa aj vyšší cholesterol, prišli ďalšie lieky. Okrem toho som alergička od detstva a lieky na alergiu boli mojou dennou súčasťou. Tak som sa rozhodla vyskúšať BIOquant®PROFI. Niečo som si o ožarovaní krvi laserom naštudovala na internete, niečo som sa dozvedela z diskusíí na sociálnych sieťach. Absolvovala som úvodnú diagnostiku vo firme Kingray a kúpila som na splátky BIOquant®PROFI. Už vyše troch rokov prístroj používam denne 1- 2x. Po pár týždňoch používania som zistila, že nemám už stále upchatý nos, hoci peľová sezóna bola v plnom prúde. Tak som znížila dávky liekov na alergiu. O pol roka som ich vysadila úplne. Berim ich iba sporadicky, keď ma chytá prechladnutie, alebo keď sa mi objaví kožná alergia (tú som nemala asi 30 rokov, posledný rok sa objavila 2x). Lieky na tlak som užívala, menili mi ich, lebo na všetky som mala nejaké reakcie. Nakoniec som ich prestala brať (vraj sa to nemá, majú sa brať celoživotne, keď ich raz lekár predpíše). Zistila som, že tlak sa mi občas príliš zníži po aplikácii BIOquant®PROFI. Tak som  pomaly znižovala dávky, až po roku som ich prestala užívať úplne. Používam BIOquant®PROFI a čaj na zníženie tlaku a úpravu cholesterolu. Po roku a pol používania prísroja som bola na preventívnej kontrole a cholesterol som mala úplne v norme a aj tlak klesol. Od Kingray si kupujem aj Serrapeptázu strong 120 000 IU a užívam denne 3 kapsuly. Po cca 8 mesiacoch sa cítim oveľa lepšie, mám viacej energie. Odpuchli mi nohy a mám aj ľahší krok. Ešte  si musím poriešiť chrbticu, kĺby a vek (ten sa asi nedá prístrojmi a doplnkami výživy.

OKTÓBER 2017

Ahojte, volala zákazníčka od ORINU A CHCELA VIAC INFORMÁCIÍ na zlepšenie pamati a koncentrácie. Má dobré skúsenosti s BIOquantom, prestala jej puchnúť nohauž mesiac neberie detralex a zápaly ustúpili. Je to pani K.  Doporučil som overiť si 10Hz a 40Hz oba aplikátory súčasne v polovici aplikácie vymeniť aplikátory. Výkon 5mW a 30 minut. Sľúbil som jej podklady k frekvenciám, tak ich prikladám.

OKTÓBER 2017

Naše skúseností s ochoreniami mozgu ako Alzheimer, Parkinsonova choroba, demencia sa rozširujú. Skúsenosti pridáme na stránku čoskoro. Zatiaľ odporúčame prečítať ci článok, ktorý sme pre užívateľov pripravili. Viac tu: ochorenia mozgu a frekvencie

OKTÓBER 2017, PANI M.S. Z Gbeľany

Ďalší zaujímavý príbeh, došiel 12.10.2017
Zákazníčka  používa prístroj 3 roky. Starý model vymenila za nový BIOquat NS v cene  390EUR,  ako robí akciu firma Kingray. Model BIOquant NS pužíva – od 8.8.2016.  V telefonickom  rozhovore sa vyjadrila, že je s ním veľmi spokojná. Zákazníčka vo vyplnenom dotazníku spätnej väzby uvádza odpovede: V čom sa prejavili zlepšenia? - Má už dokrvené končatiny, vyliečila si viacero zápalov. Prosím uveďte čo považujete za dôležité z hľadiska svojej súsenosti: - Mala som nedokrvené končatiny – úplne to zmizlo. Bolieval ma zub, ktorý je mŕtvy, nevedela som si pomôcť. Svietením na zub a okolie zápal zmizolMala som problémy s chrbticou, zapaľoval sa mi nerv v krížovej oblasti, svietením som tento problém odstránila. A iné…

OKTÓBER 2017, PANI A.G Z PREŠOVA (Parkinsonova choroba)

Manželovi pani AG diagnostikoali Parkinsona pred 6 rokmi. Jeho stav pred používaním BIOquantu nebol dobrý. Vo februári 2017 prekonal chrípku - virózu, nevedel žuvať, jesť, až sa dusil, niekedy prestával dýchať.  Spánok bol silne prerušovaný a spával veľmi zle. 15.2.2017 manželka  kúpila manželovi prístroj BIOquant NS. Postupne zvyšovala dávku až na dve aplikácie programu P1, 5mW 30 minút spojité svetlo. Počas všetkých aplikácií používa obidva aplikátory naraz v oboch nosových dierkach, teda používa 650nm na laserové ožarovanie krvi a 810nm na fotobiomoduláciu mozgu. Spánok sa s BIOquantom rýchlo upravil, čo považovala pani za veľký úspech. V poslednej dobe dokonca 3kg pribral, odvtedy, čo pridala asi pred mesiacom manželovi aj tretiu aplikáciu BIOquant počas dňa a to program  s frekvenciou 60Hz a 15 mnútami aplikácie. Jedlo vie riadne požuť a prehĺtať. Zlepšila sa mu aj pamäť a už sa nedusí pri jedení, zlepšila sa  aj  kvalita spánku,  oproti stavu pred používaním BIOquantu. Pani AG zverejnenie tohto príbehu odsúhlasila – údaje sú v PMS dotazníku spoločnosti Kingray.
Poznámka:  Doporučenie používania frekvencií a aj infračerveného aplikátora v nosovej dutine na fotobiostimuláciu mozgu vzniklo na základe  štúdií zo sveta, ktoré poukazujú na pozitívny  účinok frekvencií na neurologiskú stimuláciu mozgu – tzv. brain photobiomodulation pri tejto diagnóze. BIOquant NS  môže byť využitý aj na účel ( 810nm svetlo s frekvenciami ) vyvolávania fotobiomodulácie mozgu.
Parkinsonova choroba
Zdroj: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4336001/   ( pubmed )
Low-frequency stimulation of STN-DBS reduces aspiration and freezing of gait in patients with PD ( parkinson disease )
Tao Xie, MD, PhD,corresponding author Julie Vigil, MA, Ellen MacCracken, MS, Arunas Gasparaitis, MD, Joan Young, BS, Wenjun Kang, MS, Jacqueline Bernard, MD, Peter Warnke, MD, and  Un J. Kang, MD
Author information ► Article notes ► Copyright and License information ►
Results :  Compared with the routine 130 Hz, 60-Hz stimulation significantly reduced aspiration frequency by 57% on MBS study and perceived swallowing difficulty by 80% on questionnaire. It also significantly reduced FOG – freezing  of gait  , and axial and parkinsonian symptoms. The benefits at 60–Hz stimulation persisted over the average 6–week assessment.
Preklad: Stimulácia nízkou frekvenciou  STN-DBS znižuje aspiráciu a zmrazenie chôdze u pacientov s PD (Parkinsonova choroba)
MUDr. Tao Xie, zodpovedný autor Julie Vigil, MA, Ellen MacCracken, MS, Dr. Arunas Gasparaitis, Joan Young, BS, Wenjun Kang, MS, Jacqueline Bernard, MD
Informácie o autorovi ► Poznámky k článku ► Autorské a licenčné informácie ►
Výsledky: V porovnaní s rutinnou stimuláciou 130 Hz a 60 Hz sa signifikantne znížila frekvencia aspirácie ( vniknutie cudzíchtelies do dýchacích ciet pri vdychu ) o 57% pri štúdii s MBS a ťažkosti s prehĺtaním o 80% v dotazníku. Taktiež významne znížilo zmrazené držanie tela  a axiálne a parkinsonské príznaky. Výhody pri 60-Hz stimulácii pretrvávali počas priemerného 6-týždňového hodnotenia.
https://www.sciencedaily.com/releases/2015/01/150127164852.htm
Low-frequency deep brain stimulation improves difficult-to-treat Parkinson's symptoms
Date: January 27, 2015
Source: University of Chicago Medical Center
Summary: Parkinson’s disease patients treated with low-frequency deep brain stimulation show significant improvements in swallowing dysfunction and freezing of gait over typical high-frequency treatment, a study has demonstrated.
Preklad: Nízka frekvencia hlbokej stimulácie mozgu zlepšuje ťažké liečenie Parkinsonových symptómov
Dátum: 27. januára 2015
Zdroj: Zdravotnícke centrum Univerzity v Chicagu
Zhrnutie: Pacienti s Parkinsonovou chorobou liečených nízkofrekvenčnou hlbokou mozgovou stimuláciou vykazujú významné zlepšenie dysfunkcie pri prehĺtaní a zmrazenie chôdze nad typickou vysokofrekvenčnou liečbou, ukázala štúdia.

OKTÓBER 2017, ZÁKAZNÍK Z BREZNA

Prístroj má 13 mesiacov. Má 3 bypasy a 3 stenty. Mával silné búšenie srdca. Používa BIOquant NS 13 mesiacov. Zo 7mich liekov berie už  len 4 lieky,  vysadil mu  lekár aj  Warfarin. Predým mával pulz veľmi vysoký, teraz máva 50-70. Brával liek na zníženie pulzu, lekár mu zredukoval najprv na polovicu a potom vysadil celkom. Tlak krvi mu klesol o 20 systolický aj diastolický. Teraz máva polovicu dňa pod 115, inak bežne má tlak do 135. Búšenie srdca mával aj predtým a má aj teraz,  ale je to lepšie. Jeho srdce je však silne arytmické, to sa nepodarilo odstrániť, zrejme je tam príčina na ktorú treba inú liečbu. Bioquant používa 1x denne program P1, niekedy si dá aj dve aplikácie. K BIOquantu pridal aj enzým serrapeptáza a užíva aj ten pravidelne. TAKŽE SA STARÁ AJ O SVOJU KRV AJ O SVOJE CIEVY. JE VZORNÝ UŽÍVATEĽ, LEBO BOL V NEZÁVIDENIAHODNEJ SITUÁCII A TAK SA SNAŽÍ AJ ŽIŤ ZDRAVO. U manželky nastalo oživenie, je čulejšia, zlepšil sa jej vzhľad, pleť a je menej unavená.

OKTÓBER 2017, ZÁKAZNÍK ZO SPOJENÝCH ŠTÁTOV

Hello:

I would Love to sell this machine- I live in Nevada close to the Idaho/Utah border.  I personally have a Story to this machine....
I have been very sick and this machine not only gave me great results that I can see (and my doctor saw...) how my health and cell improved!!!
I have Energy and my health is getting better and better every day and I know it is due to your machine!! I am just thrilled.
Thank you
DM
PREKLAD:
Ahojte:
Chcel by som predávať tento prístroj. Žijem v Nevade blízko Idaho Utah hranice. Ja osobne mám s týmto prístrojom svoj príbeh. Bol som veľmi chorý a tento prístroj nie len, že mi priniesol výborné výsledky, ktoré môžem vidieť (a môj doktor to videl tiež) ako sa moje zdravie a moje bunky zlepšili. Mám energiu a moje zdravie sa zlepšuje každým dňom a viem, že je to kvôli tomuto prístroju. Som v úžase.
Ďakujem.DM

Skúsenosti užívateľov a referencie lekárov nájdete na youtube.

Sledovať na YouTube

Telefonické preverovanie užívateľov po zakúpení prístroja Bioquant NS. Trhový dohľad a spätná väzba užívateľov.

1. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 2x denne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Ustúpili bolesti nôh. Aj tlak je už v norme.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Zvýšil sa mi dočasne tlak.

2. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 2 mesiace a mal som mesiac prestávku, začínam od začiatku 1xdenne P4

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Vtedy mi klesol tlak, aj mi lieky znížili.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Neboli žiadne.

3. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 2x denne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Trošku ustúpili kŕčové žily. Žena ho 2x denne používa na cievy a cíti sa lepšie.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Neboli žiadne.

4. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? necelé 3 mesiace, nepravidelne, zatiaľ iba 1xdenne P2

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Upravil sa krvný tlak. Používa aj mama.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Neboli žiadne.

5. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 2x denne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Som vitálnejšia. Žlčník menej bolí.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Neboli žiadne.

6. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? necelé 3 mesiace 2xdenne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Lepšie sa jej dýcha. Znízili jej lieky. Používajú rodičia na srdce a cievy a už je to lepšie.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Pálenie v nose.

7. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 2xdenne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Obom manželom klesol vysoký krvný tlak.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Žiadne neboli.

8. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 2xdenne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Upravil sa mi tlak a lepšie sa mi dýcha.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Žiadne neboli.

9. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 2xdenne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Upravil sa mi tlak a cítim sa oveľa lepšie. Manželka používa nepravidelne a tlak jej ešte neklesol.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Žiadne neboli.

10. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 2xdenne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Som vitálnejší a záchvaty mi ustúpili. Manželka používa každý deň na prevenciu a cíti sa dobre.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Žiadne neboli.

11. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 1xdenne P1

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Klesol mi tlak a ustúpili časté bolesti hlavy.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Žiadne neboli.

12. užívateľ

Ako dlho užívate zdravotnícku pomôcku? 3 mesiace 1xdenne P1, keďže pracujem 14 hodín denne

Zlepšilo sa vaše zdravie s porovnaním, keď ste pomôcku nepoužívali? Áno.

Aký druh zlepšení zdravia nastal? Lepšie sa mi dýcha.

Aké boli vaše príznaky adaptácie? Žiadne neboli.