• bioquantcouple
  • Test

    Bioquant NS

Výrobca prístroja Bioquant

Výrobca prístroja Bioquant

Obchodné meno: YALONG TRADE s.r.o.
Ulica a číslo: M.Bodického 1517/14
PSČ a mesto: 050 01 Revúca, Slovensko

Yalong Trade s.r.o. vlastní:

  • patent na laserový aplikátor
  • vlastník ochrannej známky Bioquant
  • autor jedinej knihy o Bioquante a laserovom ožarovaní krvi

Iné:

Autor biolampy Biogene a Stimlight, ktorá sa vyrába na základe ich technického riešenia. Vlastník patentu na technické riešenie biolampy Biogene a Stimlight.

Spoločnosť sa zaoberá štúdiom svetla na ľudské bunky. Laserový prístroj Bioquant (zdravotnícka pomôcka) a biolampa Stimlight predstavujú špičkové produkty v oblasti svetelnej terapie pre riešenie rôznych zdravotných komplikácií v pohodlí domova.

Viac o Yalong Trade s.r.o.:

Spoločnosť Yalong Trade s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2007. Venujeme sa a neustále rozširujeme svoje poznaky v oblasti fyzikálnej terapie, predovšetkým vplyv svetla na ľudské bunky. Spoločnosť v spolupráci s odborníkmi vyvinula a vyrába zdravotnícku pomôcku Bioquant - prístroj pre laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu na domáce použitie. Sme spoluautormi jedinej slovenskej knihy o laserovom ožarovaní krvi. Naďalej sa vyvíjame a napredujeme oblasti pôsobenia svetla na ľudské bunky. V súčasnosti sme pracovali na vývoji novej Biolampy, ktorú nájdete v ponuke /úžitkový vzor nájdete v sekcii biolampa/. Venujeme sa aj predaju iných zdravotníckych pomôcok na báze svetelnej terapie, alebo prístrojov pre riešenie rôznych zdravotných problémov.

Firma Yalong Trade získala certifikát systému manažérstva kvality pre zdravotnícke pomôcky EN ISO 13485:2012 pre predmet činností "Dizajn a vývoj, realizácia a distribúcia diódových laserových systémov."Kúpiť v našom eshope